Spokey Parawan plażowy samorozkładający El Sol

Spokey Parawan plażowy samorozkładający El Sol

od: SPOKEY
  •  Materiał poliester
  •  Waga 1000 g
  •  Wymiary 120 x 84 x 192 cm

Opis produktu

Parawan plażowy Spokey EL SOL to doskonała ochrona przed podmuchami wiatru oraz słońcem. Sprawdzi się na plaży oraz w ogrodzie. Idealny nad wodę i nie tylko.

  • Wybierz taryfę:

  • Dostawa na stację 0 zł
  • Nagroda do zamówienia na www i odbioru na stacji

Pora na wyczekiwaną aktywność na świeżym powietrzu!

Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz spędzić lato w tym roku, najważniejsze będzie Twoje bezpieczeństwo. To właśnie dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się weekendową czy wakacyjną beztroską. Z myślą o tych chwilach powstał parawan plażowy Spokey EL SOL. Parawan jest obowiązkowym elementem wyposażenia każdego plażowicza, ale także osób chcących komfortowo spędzić czas w parkach czy we własnym ogrodzie. Lekki i poręczny parawan został zaprojektowany, by gwarantować komfort, ale i ochronę przed słońcem i wiatrem podczas letniego wypoczynku.

Optymalna bariera przed słońcem i wiatrem

Parawan stanowi optymalną barierę przed podmuchami wiatru. Niewątpliwą zaletą jest także wodoodporna podłoga, którą w łatwy sposób można osuszyć lub wyczyścić. Docenią to wszyscy, którzy po skończonym wypoczynku chcą szybko spakować swoje wyposażenie.
Lekki, samorozkładający się parawan EL SOL to najwyższa jakość plażowania bądź pikników w przystępnej cenie. Sprawdzi się zarówno dla całych rodzin, jak i pary przyjaciół chcących wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Jego wymiary pozwalają na swobodne korzystanie zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Parawan samorozkładający się jest lekki, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. System błyskawicznego, automatycznego rozkładania oraz szybkiego składania sprawia, że parawan plażowy jest bardzo łatwy w obsłudze. Dzięki temu z łatwością będzie można go przechowywać czy zabierać na każdą wycieczkę. 

Jak składać parawan?

Składanie i rozkładanie parawanu plażowego Spokey jest banalnie proste. Wystarczy kilka ruchów, by znów zmienił się w lekką i poręczną obręcz. Dzięki temu bez problemu możesz zabrać go zarówno na daleką wycieczkę samochodem czy pociągiem, jak i na wypad do pobliskiego parku.