Hulajnoga dziecięca VACAY PRO

Hulajnoga dziecięca VACAY PRO

od: Spokey
  •  waga hulajnogi: 2,85 kg
  •  materiał: 100% aluminium
  •  materiał kół: poliuretan (PU)
  •  rozmiar kół: 145 mm

Opis produktu

Hulajnoga dziecięca Spokey VACAY PRO została stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach skatingu, dlatego stanowi najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy, zapewnia maksymalny komfort, płynność ruchu oraz łatwość manewrowania dzięki zastosowaniu dużych kół (145 mm) wzbogaconych o wysokiej klasy łożyska ABEC7, oprócz hamulca nożnego posiada także ręczny, który ułatwia dostosowanie prędkości jazdy, daje lepszą kontrolę nad pojazdem i usprawnia płynność hamowania, sprawdzi się w każdych warunkach, nawet podczas jazdy na nierównym podłożu, ponieważ została wyposażona w amortyzator pod kolumną kierownicy, który redukuje i pochłania drgania, jest bardzo kompaktowa, a z systemem łatwego składania i stopką można zabrać ją ze sobą wszędzie i zaparkować, gdzie tylko chcesz. Szybkie przejazdy pełne dziecięcej radości z zachowaniem kompleksowego bezpieczeństwa? Tylko z VACAY PRO! To hulajnoga zaprojektowana specjalnie dla dzieci i młodzieży, dlatego oprócz najnowocześniejszych technologii, modnych rozwiązań i sprawdzonych akcesoriów posiada niepowtarzalny design, który przyciąga wzrok wszystkich nastolatków. A z regulowaną wysokością kolumny kierownicy dostosuje się do wzrostu każdego użytkownika. To świetny wybór dla wciąż rosnących dzieci - nie musisz kupować nowej hulajnogi co sezon, postaw na VACAY PRO.
  • Wybierz taryfę:

  • Dostawa na stację 0 zł
  • Nagroda do zamówienia na www i odbioru na stacji

Dostosowana dla dzieci i młodzieży

Jeszcze więcej radości z przejażdżek? To możliwe! VACAY PRO to hulajnoga dziecięca, która posiada mnóstwo udogodnień! Oprócz regulowanej kolumny kierownicy posiada duży, antypoślizgowy podest. Dzięki niemu użytkownik pozostaje w stabilnej pozycji, bez ryzyka ześlizgnięcia się z hulajnogi. Ważnym elementem jest również możliwość składania, co ułatwia transport i przechowywanie hulajnogi oraz stopka, z którą można zaparkować pojazd dosłownie wszędzie!

Bezpieczna i komfortowa jazda z pasją

VACAY PRO to pewność bezpieczeństwa i wygody podczas jazdy. Duże koła (145 mm) oraz wysokiej jakości łożyska ABEC7 zapewniają płynność poruszania się, łatwość manewrowania i kontrolę nad hulajnogą podczas skręcania. Ponadto amortyzują drgania wynikające z poruszania się po nierównej nawierzchni. Tylne koło jest osłonięte błotnikiem, który chroni przed wodą i błotem lecącym spod kół podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Co więcej, hulajnoga VACAY w wersji PRO posiada zarówno nożny, jak i ręczny hamulec, które ułatwiają dostosowanie prędkości do panujących warunków i wpływają na płynność hamowania.

Aktywność zawsze pod ręką

Hulajnoga Spokey VACAY PRO to idealny wybór dla dzieci i młodzieży także ze względu na łatwość transportowania! Została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka (waży niecałe 3 kg), co pozwala na komfortowe przenoszenie małego pojazdu w czasie spacerów lub krótkich przejażdżek. Jest składana, bardzo kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieści się w bagażniku, windzie czy autobusie. Sprawdzi się w każdych warunkach, nawet podczas jazdy na nierównym podłożu, ponieważ hulajnoga dziecięca VACAY PRO została wyposażona w amortyzator pod kolumną kierownicy, który redukuje i pochłania drgania.