Tankuj z kawą

Zatankuj min. 20l

odbierz
kawę 220ml

za 3

Z aplikacją lub kartą kawa 440 ml za 3 zł

Tankuj z kawą

1
Zatankuj
min. 20l dowolnego paliwa
2
Odbierz kawę 220ml
3
lub Odbierz kawę 440ml
jeśli posiadasz aplikację lub kartę LOTOS Navigator

Lista stacji

Aby wyświetlić mapę z listą stacji wyraź zgodę na pliki cookies, a następnie odśwież stronę.

Pomoc:

Aby skorzystać z promocji zatankuj minimum 20 litrów dowolnego paliwa LOTOS (PB95, PB98, ON, ON Dynamic, PB98 Dynamic, LPG) w terminie obowiązywania Promocji. Podczas tej samej transakcji z paliwem będziesz mógł zakupić gorący napój z kawiarki Cafe Punkt w promocyjnej cenie 3 zł:

  • mały napój z kawiarki (220 ml lub espresso 60ml) w transakcji bez karty Navigator lub,
  • napój z kawiarki o dowolnej pojemności w przypadku realizacji transakcji z niezablokowaną kartą Navigator (tradycyjną lub wirtualną zarejestrowaną w aplikacji) okazaną Kasjerowi do zeskanowania.

Nie. Gorący napój z kawiarki Cafe Punkt w promocyjnej cenie 3 zł możesz zakupić tylko na tym samym paragonie co paliwo.

Przy spełnieniu warunku ilościowego na paliwie, możesz zakupić w promocyjnej cenie 3zł brutto gorący napój z kawiarki Cafe Punkt: kawę, herbatę, espresso lub napój czekoladowy.

Z promocji może skorzystać Klient stacji LOTOS, który zatankuje minimum 20 litrów dowolnego paliwa LOTOS (PB95, PB 98, ON, ON Dynamic, PB98 Dynamic, LPG) w terminie obowiązywania Promocji na stacjach objętych promocją, lista stacji dostępna na stronie lotosnavigator.pl/tankuj-z-kawa

Aby wziąć udział w promocji, zatankuj dowolne paliwo dostępne na stacjach LOTOS: PB95, PB98, ON, ON Dynamic, PB98 Dynamic, LPG. Jedynym warunkiem jest zatankowanie minimum 20l, dopuszczamy możliwość dowolnego mieszania rodzajów paliwa.

Nie. W ramach promocji do jednej transakcji możesz kupić jeden napój z kawiarki Cafe Punkt nawet jeśli zatankujesz wielokrotność 20 litrów paliwa.

Lista stacji LOTOS biorących udział w promocji dostępna jest na lotosnavigator.pl/tankuj-z-kawa

Czas trwania promocji został ustalony przesz Organizatora na okres 27 października 2022 r. od godziny 00:00:01 do 23 grudnia 2022r. do godziny 23:59:59.

W razie problemów z aplikacją lub reklamacji możesz skontaktować się z Infolinią z tel. stacjonarnego 801 345 678 lub z tel. komórkowego 58 326 43 00, lub mailowo na adres: info@lotosnavigator.pl.

Nie, karty LOTOS Biznes oraz pozostałe karty flotowe są wyłączone z promocji „TANKUJ Z KAWĄ”.

Tak, punkty Navigator naliczą się zarówno za zatankowane paliwo, jak i zrabatowany napój.

W promocyjnej cenie możesz kupić tylko jeden napój, objęty rabatem zostanie najdroższy napój z kawiarki Cafe Punkt o pojemności:

  • mały napój z kawiarki (220 ml lub espresso 60ml) w transakcji bez użytej karty Navigator lub,
  • napój z kawiarki o dowolnej pojemności w przypadku realizacji transakcji z niezablokowaną kartą Navigator (tradycyjną lub wirtualną zarejestrowaną w aplikacji) okazaną Kasjerowi do zeskanowania.

W promocyjnej cenie otrzymasz napój o małej pojemności. Produkty z kawiarki Cafe Punkt o pojemności 440ml dostępne są w promocyjnej cenie jedynie w transakcjach z niezblokowaną kartą Navigator.

Tak. Z kartą Navigator rabat zostanie przyznany również na inne gorące napoje z kawiarki Cafe Punkt.

Zgłoś to bezpośrednio do Organizatora za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: info@lotosnavigator.pl. lub telefonicznie pod numerem: 801 345 678, (583 264 300 z telefonów komórkowych).